Horní menu

mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Život v obci > Akce v okolí

Akce v okolí


Předchozí 1

Rock nad Labem 9

Datum konání
Typ

9. ročník festivalu Rock nad Labem, zahrají Našrot (hardcore), Asmodeus (thrash-metal), Vombat Kruton (hardrock), Petr Henych InTrio (instrumental.rock)

Více

Halloween party vol. VII

Datum konání
Typ

Každoroční Halloween v K2 díře.

Více

Sendwitch + hosté - Opilé noci Tour - Říčany

Datum konání
Typ

Po úspěšném jarním ,,Nahoru dolu Tour,, vyráží Sendwitch na další klubové tour, které nese název ,,Opilé noci tour,,. Jedna ze zastávek je právě v Říčanech. Jako speciální hosté vystoupí písničkář Láska a Katka Rejmonová s kapelou. Předprodej v síti GoOut - SENDWITCH Web: https://sendwitch-band.com/ Facebook: https://www.facebook.com/sendwitch/ Instagram: #sendwitch_official Bandzone: https://bandzone.cz/sendwitchmusic ►https://www.youtube.com/watch?v=5VGkRESqciw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3eerq0C-nfEfti5C73UK1fw0tHt76YErg8b9BWpsbyRU2syCLYCklV-Fw LÁSKA Facebook: https://www.facebook.com/Laskabook/ Instagram: #laskaigram Bandzone: https://bandzone.cz/laskazone ►https://www.youtube.com/watch?v=9cK_yOfU4aE KATKA REJMONOVÁ A KAPELA Facebook: https://www.facebook.com/katka.rejmonova.kapela/ Instagram: #katerina_rejmonova ►https://www.youtube.com/watch?v=nh1x8H1573w Těšíme se na vás.

Více

POZITIF PARTY carneval meeting 2019

Datum konání
Typ

Jako každý podzim i tentokrát již po sedmé nebude chybět naše experimentátorská karnevalovka. Těšit se můžete na legendární world music ethno kapelku POSMRTNÉ ZKUŠENOSTI ,psychedelické multiinstrumentální powertrio CHAPADLA , melancholicky psychedelické SOUSEDY. Po té se rozjede after party v rytmech Balkán housu,tekhousu,minimálků a techýnka v podání EXPERIMENT SOUND SYSTEMU a hostů. ARTIST: POSMRTNÉ ZKUŠENOSTI THE A.D.E. http://www.theade.cz/ https://bandzone.cz/posmrtnezkusenostitheade CHAPADLA https://bandzone.cz/chapadla SOUSEDI https://bandzone.cz/sousedi ///////////////////////////////////////////AFTER///////////////////////////////////////////////////// EXPERIMENT SOUND SYSTEM www.lgxex.wz.cz DJS/LIVE: CSIGA BIGGA live /balkan-house ,gejza lakatoš recs./ BARICK https://soundcloud.com/robert-barick-jarolimek CAMERON https://hearthis.at/cameron-nc/ guest: djane ZÍ /azyl,high tech/ MASKY MAŠKARY S SEBOU!!!!! VSTUP : 150,- spoje autobusy z Českého Brodu nebo Praha-Háje

Více

Big Five v IMP

Datum konání
Typ

Big Five v sobotu 16.11. v Irish Music Pub Čelákovice

Více
Předchozí 1