Horní menu

mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obecní úřad > Aktuality

Aktuality


Vinoteka Herink Vás zve k poslechu The Update – Pop Jazz Band do stodoly Herink

Datum konání: 5. 8. 2016

update vinoteka herink 5-8-2016 A4 s logem.jpgPozvánka na zasedání zastupitelstva obce Herink č. 7/2016 konané dne 10. 8. 2016

pozvanka 7_2016.pdfInzerce občanů na webu obce Herink

Vážení občané,

v rámci nových webových stránek obce nabízíme občanům Herinku možnost nabídnout vlastní dovednosti, schopnosti a koníčky ostatním, zdarma či za úplatu. Tato služba má pomoci především propojení kontaktů mezi nabídkou a poptávkou v obci nedostatkových služeb. Nabídnout lze např. péči o zeleň, různé řemeslné dovednosti, hlídání dětí, pečení, fotografování, floristiku, domácí šití a úpravu oděvů, úklid domácnosti, různá poradenství  atd. atd.

Zájemci o takovouto „reklamu“ uvedou potřebné údaje do elektronického formuláře elektronického formuláře a obec je následně bezplatně zveřejní na svých stránkách. První sběr dat z formuláře probíhá do konce měsíce srpna! Služba není určena firmám a živnostníkům, pro které je nabízená služba hlavní činností!

Svou nabídku můžete vložit  do tohoto formuláře.Letecké snímky Herinku z 16. 5. 2016

Byla přidána fotogalerie leteckých snímků naší obce pořízených dne 16. 5. 2016

DSC_9692.jpg

Více fotek zdeOznámení o pokládce finální vrstvy vozovky v lokalitě "Za Rybníkem"

Datum konání: 26. 7. 2016

Oznámení o pokládce živice .jpgHAWAII REGATTA DOBŘEJOVICE

Datum konání: 23. 7. 2016

hawaii_regatta2016.jpgPrázdninová párty ve stodole Herink

Datum konání: 30. 7. 2016

prazdniny party.jpgModletické zvonění 2016

Datum konání: 27. 8. 2016

Již nyní se můžete těšit na:

Plakat MZ 2016.jpgANKETA - Školní autobus

Na květnovém zasedání zastupitelstva byla podpořena myšlenka provozu vlastní autobusové linky zajišťující ranní svoz dětí z naší obce do ZŠ Průhonice a ZŠ Čestlice.

Plánuje se 5 nástupních míst v obci. Vlastní linka by měla především zvýšit bezpečí a komfort dopravy našich nejmenších občanů.

Náklady na tuto linku by činily dle předběžných výpočtů cca 400 000,- Kč/rok, což je pro rozpočet naší obce velká zátěž.

Obracíme se na vás, rodiče dětí školou povinných s anketou, která by měla především přinést odpověď na otázku, jaký by byl o tuto službu zájem a jakou mírou byste byli ochotni se na službě finančně podílet. Pokud ve vaší domácnosti děti školou povinné nebydlí, považujte prosím tuto anketu za bezpředmětnou.

Na základě výsledků ankety rozhodne zastupitelstvo obce o realizaci záměru.

Anketní lístek ke stažení (vyplňovací PDF)Obecní zpravodaj 2/2016

Během uplynulého víkendu, jste mohli ve svých schránkách nalézt 2. číslo zpravodaje Herink roku 2016. Nyní je k dispozici i v elektronické podobě.

Zpravodaj_Herink_2_2016.jpg