Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Nově otevřené kurzy jógy pro dospělé a cvičení pro seniory

Nově otevřené kurzy jógy pro dospělé a cvičení pro senioryNově otevřené kurzy pro dospělé od září 2020. Od září se na obecním úřadě budou nově konat lekce jógy pro dospělé a cvičení pro seniory. Jedná se o lekce jógy, které budou pod vedením zkušené lektorky Daniely Dzurillové, které se budou konat každé úterý od 10:00 hod a dále každý čtvrtek od 20:00 hod. Druhý kurz je určen pro seniory, povede ho zkušená lektorka Mgr. Ilona Výtisková, kurzy budou každé pondělí od 18:30 - 19:30 hod. Více informací v přiloženém letáku na www.herink.cz/aktuality nebo na stránkách faceboooku "Obec Herink - oficiální stránka".

2.png

Informace od lektorky Daniely:
Pojďte s námi procvičit tělo, zklidnit mysl a prodýchat stres a napětí v těle. Lekce jsou určené pro každého, kdo má zájem cvičit. Věk není překážkou. Lekce budou přizpůsobené úrovni účastníků.
Jmenuji se Daniela a jógu cvičím s menšími přestávkami 8 let. Jsem instruktorkou hatha jógy. Mám ráda spíše dynamické lekce typu vinyiása flow, ale také ráda střídám různé styly jógy. Není nad pozitivní výsledky z cvičení pro tělo a mysl z klidnější hatha jógy nebo Hormonální jógy. Případně posilňovací cviky z Pilatesu, které zařazuji pravidelně do lekcí. V závěreční části lekce si dopřejeme zasloužený oddych v krátké meditaci nebo zrelaxujeme tělo použitím jiné relaxační techniky. Naučíme se správně dýchat a naslouchat tělu.

Pojďte to se mnou zkusit a dát tělu šanci. Uvidíte, Vaše tělo vám bude vděčné, mysl bude čistá a duše šťastná ????

Úterní lekce v 10:00 hod budou určená spíše pro maminky (klidně s miminky, ale cvičí jenom maminky????).

Na lekce ve čtvrtek jste zváni všichni ????

Těším se na Vás! Tak neváhajte a doražte!